En Komünist Patron!

İşçilere 1 Mayıs Piyangosu Vurdu! Osmaniye’nin Kadirli ilçesinde bir işadamı 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Bayramı dolayısıyla babasından kalma mirası işçilerine dağıttı. İşçiler de paranın bir miktarını Lösemili Çocuklar ve Kanserle Mücadele Vakfı’na bağışladı...

En Komünist Patron! (1 Mayıs 2013)

İşçilere 1 Mayıs Piyangosu Vurdu!

Osmaniye’nin Kadirli ilçesinde bir işadamı 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Bayramı dolayısıyla babasından kalma mirası işçilerine dağıttı. İşçiler de paranın bir miktarını Lösemili Çocuklar ve Kanserle Mücadele Vakfı’na bağışladılar.

Kadirli ilçesinde market işletmeciliği yapan Kasım Yasdıoğlu babasından kalma 41 bin lirayı 1 Mayıs emek ve dayanışma günü dolayısıyla markette çalışan 78 işçisine eşit şekilde dağıttı.

Babasının da market işletmeciliği yaptığını belirten Kasım Yasdıoğlu Ocak ayı içerisinde babasından kalma gayrimenkulü sattıklarını ve elde edilen parayı da işçilerine dağıtma kararı aldıklarını belirterek, “Bugün işçi bayramı. Ben de 5 şubemizde çalışan toplam 78 işçime babamdan kalma 41 bin TL parayı dağıtma kararı aldım. Kişi başı 530’ar TL işçilere para düştü. Marketimizin işçileri de kendilerine bu bayram günü takdim ettiğimiz paranın 20 şer TL’sini Lösemili Çocuklar ve Kanserle Mücadele Vakfı’na bağışladılar. Bu duyarlı davranışları karşısında ben işçilerime çok teşekkür ediyorum” dedi.

İHA