Dünyanın En İlginç ve En Büyük Açık Hava Sineması

Almanya 2.Ligi’nde mücadele eden Union Berlin takımı, stadını dev bir açık hava sinemasına dönüştürerek, dünya kupası heyecanını hep birlikte yaşamak isteyen taraftarlarına ‘koltuğunu kap gel’ çağrısında bulundu. Çağrı, taraftarlardan büyük ilgi gördü. Milyonl...

Dünyanın En İlginç ve En Büyük Açık Hava Sineması (14 Haziran 2014)

Almanya 2.Ligi’nde mücadele eden Union Berlin takımı, stadını dev bir açık hava sinemasına dönüştürerek, dünya kupası heyecanını hep birlikte yaşamak isteyen taraftarlarına ‘koltuğunu kap gel’ çağrısında bulundu. Çağrı, taraftarlardan büyük ilgi gördü.

Milyonlarca insanın heyecanla beklediği dünya kupası dün akşam TSİ ile 23.00’de Sao Paulo’da oynanan Brezilya-Hırvatistan karşılaşmasıyla başladı.

“Koltuğunu kap gel!”

Almanya 2.Ligi’nde mücadele eden Union Berlin takımının yönetimi taraftarlarına çok ilginç bir çağrıda bulundu. Stadı dev bir açık hava sinemasına dönüştürerek, dünya kupası heyecanını hep birlikte yaşamak isteyenlere ‘koltuğunu kap gel’ önerisini getirdi.

Yaklaşık 21 bin seyirci kapasitesine sahip olan statta, dünya kupası boyunca taraftarların koltuklarıyla birlikte stada gelip Dünya Kupası’nın heyecanına hep birlikte ortak olmalarına olanak tanındı.

Yönetimin bu çağrısı taraftarlardan büyük ilgi gördü. Yeşil saha komple doldu ve ortaya Guinness rekorlar kitabına girebilecek işte bu ilginç görüntüler çıktı.