Dördüncü Kattan Düştü, Havada Yakaladılar, Burnu Bile Kanamadı!

Çin’de evde yalnız bırakılan çocukların aşağıya düşmesi ve kurtarılmalarının görüntüleri ortaya çıkarken, anne ve babaların bu konuda daha dikkatli olmaları istendi. Söz konusu görüntüler Çin’in devlet televizyonu CCTV’de yayınlandı. Zhijiang eyaletindeki bi...

Dördüncü Kattan Düştü, Havada Yakaladılar, Burnu Bile Kanamadı! (21 Haziran 2013)

Çin’de evde yalnız bırakılan çocukların aşağıya düşmesi ve kurtarılmalarının görüntüleri ortaya çıkarken, anne ve babaların bu konuda daha dikkatli olmaları istendi.

Söz konusu görüntüler Çin’in devlet televizyonu CCTV’de yayınlandı. Zhijiang eyaletindeki bir anne babanın, çocuk uyurken aşağıya ilaç almaya gittiği, yarım saat geçmeden olayı öğrendikleri belirtildi. Görüntülerde, ilaç almaya giden anne ve babanın küçük kızları, beşinci kattaki evlerinin penceresinden dışarı çıkmaya çalışıyor. Bunu gören özel kargo şirketi çalışanlarından beş kişi, küçük kızın aşağıya düşeceğini anlıyor ve hemen ellerini açarak aşağı düşen kız çocuğunu tutuyor. Çocuğu tutmak isterken beş kargocu hafif yaralanırken, kız çocuğu da çok hafif sıyrıklarla kurtuldu.