Cumhurbaşkanı Gül, Bu Kez de Instagram da!

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün, fotoğraf paylaşım sitesi Instagram’ı kullanmaya başladığını duyurmasının üzerinden 24 saat geçmeden takipçi sayısı 11 bine yaklaştı. Sosyal medyayı etkin olarak kullanan ve takip eden dünya liderleri arasında üst sıralarda yer ala...

Cumhurbaşkanı Gül, Bu Kez de Instagram da! (2 Ocak 2013)

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün, fotoğraf paylaşım sitesi Instagram’ı kullanmaya başladığını duyurmasının üzerinden 24 saat geçmeden takipçi sayısı 11 bine yaklaştı.

Sosyal medyayı etkin olarak kullanan ve takip eden dünya liderleri arasında üst sıralarda yer alan Cumhurbaşkanı Gül, 2013’ün ilk gününde Twitter hesabından Instagram’ı kullanmaya başladığını duyurdu.

Sosyal medyadaki yeni hesabını yine sosyal medya aracılığıyla duyuran Gül’ün, ”cbabdullahgul”  adlı hesabını 10 binden fazla kişi takip etti.

Cumhurbaşkanı Gül, Cumhurbaşkanlığı fotoğrafçıları tarafından çekilen ve 2012’den aklında kalan 10 kareyi dün takipçileriyle paylaşmıştı.

Twitter’da 2,5 milyondan fazla takipçisi olan Cumhurbaşkanı Gül, Youtube, Flickr ve Facebook’daki hesaplarını etkin olarak kullanıyor.