Çamaşır makinesinde yıkanan kedi hayatta kalmayı başardı!

İngiltere’nin Nottingham kentinde, girdiği çamaşır makinesi içerisinde uyuyan kedisini fark etmeyen sahibi yıkama işlemini başlattı. Bir süre sonra makineden olağan dışı yüksek ‘pat pat’ sesleri geldiğini fark eden Lisa Keefe hemen makineyi durd...

Çamaşır makinesinde yıkanan kedi hayatta kalmayı başardı! (28 Temmuz 2016)

İngiltere’nin Nottingham kentinde, girdiği çamaşır makinesi içerisinde uyuyan kedisini fark etmeyen sahibi yıkama işlemini başlattı.

Bir süre sonra makineden olağan dışı yüksek ‘pat pat’ sesleri geldiğini fark eden Lisa Keefe hemen makineyi durdurdu. Baktığında ise 9 aylık kedisi Bobby’in makinenin içine sıkışmış olduğu görünce şok oldu.

Kapağı açtığında 60 dereceye ulaşan su sıcaklığı ve hızlı devir daimde bitkin düşen ama henüz yaşayan kedisini çamaşır makinesinden çıkarıp hemen en yakındaki hayvan hastanesine götürdü.

Lisa Keefe, kedisinin çamaşır makinesinin içine girmeyi oyun yapıp çok sevdiğini bu yüzden de her zaman çamaşır koyarken uzak tutmaya çalıştığını ve başlatmadan önce de içini kontrol ettiğini ancak bugün nedense basiretinin bağlandığı ve çok üzgün olduğunu söyledi.

Nottingham Hayvan Hastanesi’nde kurutulup tedavisi yapılarak bir süre gözetim altında tutulan Bobby’in daha sonra evine gitmesine izin verildi.

Mashable