Bülent Ersoy Canlı Yayında Bayıldı!

Bülent Ersoy, Show TV televizyon kanalında canlı olarak yayınlanan ‘Bülent Ersoy Show’ adlı programda bayılarak yere düştü. Show TV’dede canlı yayınlanan Bülent Ersoy  Show programında  heyecanlı anlar yaşandı. Halk müziği sanatçılarını ağırlayan Bülent Erso...

Bülent Ersoy Canlı Yayında Bayıldı! (16 Aralık 2013)

Bülent Ersoy, Show TV televizyon kanalında canlı olarak yayınlanan ‘Bülent Ersoy Show’ adlı programda bayılarak yere düştü.

Show TV’dede canlı yayınlanan Bülent Ersoy  Show programında  heyecanlı anlar yaşandı.

Halk müziği sanatçılarını ağırlayan Bülent Ersoy, ‘Yüzünü Göremem’ şarkısını okuduktan sonra bayılarak yere düştü. Önce koreografi olduğu düşünülen ve anlaşılmayan olayda, sanatçı uzun süre yerden kalkmayınca stüdyo görevlileri yardıma koştular.

Yönetmen ve konukların müdahale ederken program reklama gitti.

“TANSİYONUM ÇIKMIŞ”

Reklam arasından sonra programa devam eden Ersoy, kendisi için yapılan tezahüratlar üzerine “Biraz tansiyonum çıkmış. İnsanız tabi. Ama hayat devam ediyor, şov devam ediyor. Beni bağışlayın lütfen aksiyonumu layıkıyla yerine getiremeyebilirim belki” dedi.

Diva, kısa aranın ardından programında konuk ettiği türkücülerle yerde bağdaş kurarak türkü söyledi. Bülent Ersoy türkünün ardından programı erken bitirdi.