Bahar Karşılaması

Profesyoneller politikacılar sayesinde toplum da gerim gerim gerildi! Günlük zor yaşam koşullarının getirdiği stres çoktan yerini depresyona bıraktı. İnternette tape’ler uçuşuyor, liderler meydanlardaki seçim konuşmalarında kükrüyorlar. Son olarak da Twitter’a getirilen erişi...

Bahar Karşılaması (23 Mart 2014)

Profesyoneller politikacılar sayesinde toplum da gerim gerim gerildi!

Günlük zor yaşam koşullarının getirdiği stres çoktan yerini depresyona bıraktı. İnternette tape’ler uçuşuyor, liderler meydanlardaki seçim konuşmalarında kükrüyorlar. Son olarak da Twitter’a getirilen erişim yasağı herkesi şaşkına çevirdi. Toplum 30 Mart’taki yerel seçim sonuçlarına kilitlendi.

DOĞA İÇİN ÇAL

Küresel iklim değişikliği, GDO’lu ürünler, çevrenin kirlenmesi gibi doğa sorunlarına dikkat çekmek amacıyla agaclar.net web sitesinden Fırat Çavaş ve agaclar.net tarafından başlatılan, ağaç temalı organik müzik üreten gruba ait web sitesi ve müzik projesidir. Türkiye’yi dolaşan ekip, Türkiye’nin farklı illerinden müzisyenler tarafından seslendirilen müzik parçalarını kendi web sitesinde ve Youtube’da yayınlamaktadır. Küresel iklim değişikliği, GDO’lu ürünler, çevrenin kirlenmesi gibi doğa sorunlarına dikkat çekmek amacıyla agaclar.net web sitesinden Fırat Çavaş ve agaclar.net tarafından başlatılan, ağaç temalı organik müzik üreten gruba ait web sitesi ve müzik projesidir. Türkiye’yi dolaşan ekip, Türkiye’nin farklı illerinden müzisyenler tarafından seslendirilen müzik parçalarını kendi web sitesinde ve Youtube’da yayınlamaktadır.

Sizi, haftanın yorgunluğundan arınıp yenilenmeniz için dünyanın dört bir yanından onlarca amatör sanatçının çalıp söylediği çok keyifli bir müzik şölenine davet ediyoruz.