ANGELINA TÜRK DOKTORLA GİZLİCE BULUŞTU

Posta Gazetesi’nin manşetten verdiği özel haber. Hepatit C olduğu ve karaciğer nakli olmazsa öleceği öne sürülen Angelina Jolie, Ankara’da bir Türk doktorla çok gizli görüşme yapmış. Angelina Jolie (37), Gaziantep ve Kilis’te Suriyeli göçmenlerin kaldığı kampl...

ANGELINA TÜRK DOKTORLA GİZLİCE BULUŞTU (25 Eylül 2012)

Posta Gazetesi’nin manşetten verdiği özel haber.

Hepatit C olduğu ve karaciğer nakli olmazsa öleceği öne sürülen Angelina Jolie, Ankara’da bir Türk doktorla çok gizli görüşme yapmış.

Angelina Jolie (37), Gaziantep ve Kilis’te Suriyeli göçmenlerin kaldığı kampları, Birleşmiş Milletler Özel Temsilcisi olarak 13 Eylül’de ziyaret etmişti. 14 Eylül’de de Ankara’da Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ve bakanlarla görüşmüştü.

Hepatit-C yüzünden karaciğerinin iflas ettiği söylenen Angelina Jolie’nin, dünyaca ünlü cerrah Prof. Dr. Yaman Tokat ile Ankara’da otelde gizli bir görüşme yaptığı ortaya çıktı.

Organ nakli konusunda İstanbul’da özel bir hastanede çalışan Prof. Dr. Yaman Tokat araya devlet büyükleri girince Angelina Jolie ile görüşmek için Ankara’ya gitti.

Angelina Jolie, Prof. Dr. Yaman Tokat’a, “Hepatit-C yüzünden karaciğerimin iflas ettiğini ve yaşamam için acil organ nakli gerektiğini söylüyorlar. Siz ne diyorsunuz? Nasıl kurtulurum?” diye sordu.

Raporlara bakan Prof. Dr. Yaman Tokat da ‘Nakil şart’ yanıtını verdi.

Geçtiğimiz günlerde Türkiye’ye gelen BM İyi Niyet Elçisi, Oscarlı aktris Angelina Jolie’nin Hepatit C hastası olduğu öne sürülmüştü.

ABD’de yayınlanan tabloid gazete National Esquirer, kapaktan verdiği haberinde 38 yaşındaki aktrise acil karaciğer nakli yapılması gerektiğini öne sürmüştü.

İddiaya göre, günde sadece 500 kalori alabilen, 45 kiloya kadar düşen aktris bu hastalığı yüzünden Brad Pitt’le düğününü ertelemiş.

ABD dedikodu sitelerinde haberin asparagas olduğunu iddia edenler kadar, aynı gazetenin Apple’ın CEO’su Steve Jobs’un 6 hafta içinde öleceğini bildirdiğini hatırlatanlar da var.

Kaynak: Posta + Hürriyet