25. Kristal Elma Yaratıcılık Festivali Haftaya Başlıyor

25. Kristal Elma Yaratıcılık Festivali 25 -28 Eylül tarihleri arasında İstanbul Bilgi Üniversitesi Santral İstanbul Kampüsü’nde gerçekleştirilecek. Türkiye’den ve yurtdışından 6.000’e yakın reklam, pazarlama, reklamveren, medya ve iletişim sektörü temsilcisi 25. Kristal Elm...

25. Kristal Elma Yaratıcılık Festivali Haftaya Başlıyor (19 Eylül 2013)

25. Kristal Elma Yaratıcılık Festivali 25 -28 Eylül tarihleri arasında İstanbul Bilgi Üniversitesi Santral İstanbul Kampüsü’nde gerçekleştirilecek.

Türkiye’den ve yurtdışından 6.000’e yakın reklam, pazarlama, reklamveren, medya ve iletişim sektörü temsilcisi 25. Kristal Elma Yaratıcılık Festivali’nde, global ölçekte “en iyi” veya “en yaratıcı” olarak tanımlanan fikir önderleriyle buluşacak.

Reklamcılar Derneği tarafından düzenlenen ve 25’inci yılını kutlayan Kristal Elma bu yıl; reklam, pazarlama, medya ve iletişim endüstrisinin buluştuğu, tartıştığı, birbirinden beslendiği ve yaratıcılığı itici bir güç haline getirmeye odaklanan 4 günlük bir festivale dönüştü. 25. Kristal Elma Yaratıcılık Festivali’nin odak merkezinde “Türkiye’de ve dünyada yaratıcılığın gelişimi ve gelecek vizyonu” yer alacak.

ANA TEMA: FARK YARATMAK

“Fark Yaratmak” ana temasında gerçekleştirilecek 25. Kristal Elma Yaratıcılık Festivali’nde 4 gün boyunca 60’ı aşkın konferans, seminer, panel, workshop, masterclass eğitimleri, sergi ve screening oturumu düzenlenecek.

25. Kristal Elma Yaratıcılık Festivali’nde ayrıca Türkiye’de bir ilke daha imza atılacak. Reklam, medya, pazarlama, iletişim hizmetleri ve prodüksiyon endüstrilerini ilk kez bir araya getiren, kurumların ürün ve hizmetlerini tanıtabilecekleri endüstri fuarı da kurulacak.

25. Kristal Elma Reklam Ödülleri, festivalin ikinci ve üçüncü günleri olan 26 ve 27 Eylül 2013 tarihlerinde sahiplerini bulacak.

Festival hakkında ayrıntılı bilgi ve festival programına bu linkten ulaşabilirsiniz: http://www.kristalelmafestivali.com/