Yoğun Sis Ulaşımı Olumsuz Etkiliyor

Tüm yurdu etkisi altına alan yoğun sis ulaşımı olumsuz etkiliyor. İstanbul ve İzmir’de uçak, feribot, vapur seferlerinde iptal ve gecikmeler yaşanıyor. Karayollarında ise çeşitli trafik kazaları yaşandı. Gece, İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’nda yoğun sis yüzünden ...

Yoğun Sis Ulaşımı Olumsuz Etkiliyor (6 Ocak 2014)

Tüm yurdu etkisi altına alan yoğun sis ulaşımı olumsuz etkiliyor.

İstanbul ve İzmir’de uçak, feribot, vapur seferlerinde iptal ve gecikmeler yaşanıyor. Karayollarında ise çeşitli trafik kazaları yaşandı.

Gece, İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’nda yoğun sis yüzünden çok sayıda iç ve dış hat seferi iptal edildi. Uçaklar başka alanlara yönlendirildi.

İstanbul’da gece saatlerinde sis etkili oldu. İstanbul Boğazı, “düşük görüş” nedeniyle çift yönlü olarak gemi trafiğine kapatıldı.

İDO, Eskihisar-Topçular arabalı feribot seferleri yoğun sis nedeniyle iptal edildi.

İzmir’de de 2 gündür sabah ve akşam saatlerinde yoğunlaşan sis, hava ulaşımında aksamalara yol açıyor.

Yoğun sis nedeniyle dün Adnan Menderes Havalimanı çıkışlı bazı seferlerin iptal olduğu, bu havalimanına inmesi beklenen bazı uçakların Dalaman ve Bodrum`a yönlendirildiği İzmir`de, bu sabah da sisin etkisi görülüyor.

Diyarbakır-Şanlıurfa Karayolu’nun Beşyüz Evler mevkiinde gizli buzlanma ve sis nedeniyle, 50 araç zincirleme trafik kazası geçirdi.