Yetenekli Anne!

Çin’den bugün de yine ilginç bir haber ve görüntü geldi. Motorla giderken bebeğini emziren anne, herkesi şaşkınlığa sürükledi. Polis, yolda motorunu sürerken aynı anda bebeğini emzirmeye çalışan anneyi görünce deliye döndü. Orange News’in haberine göre Çin’in ...

Yetenekli Anne! (4 Eylül 2013)

Çin’den bugün de yine ilginç bir haber ve görüntü geldi. Motorla giderken bebeğini emziren anne, herkesi şaşkınlığa sürükledi.

Polis, yolda motorunu sürerken aynı anda bebeğini emzirmeye çalışan anneyi görünce deliye döndü.

Orange News’in haberine göre Çin’in Chongqing eyaletinde meydana gelen olayda genç bir anne trafikte motoruyla ilerlerken 18 aylık oğlunu emziriyordu. Annenin yanından arabayla geçerken olaya şahit olan biri verdiği röportajda ” motoruyla yolda ilerlerken öylece tişörtünü yukarı sıyırdı ve bebeği emzirmeye başladı ” diyerek bir eliyle direksiyonu tutarken diğer eliyle de bebeği sabit tutmaya çalışan anneye şaşkınlığını anlattı.

Benzer durumlarla son zamanlarda sıkça karşılaştıklarını söyleyen polis memuru ”kendi hayatını, oğlunun hayatını hem de trafikteki diğer insanların hayatını riske atıyor. Kendisine böyle yapmaya devam ederse motoruna el koyacağımızı söyledim” dedi.

Bu gibi durumlar yasalarda sadece ‘dikkatsiz araç kullanma’ olarak nitelendiriliyor. Dolayısıyla polis söz konusu kişiye belli sayıda uyarı yapmadan herhangi bir yatırım uygulayamıyor.