Yeni Bir Yemek Kanalı Daha Yayına Başlıyor

Yemek yapmayı ve seyretmeyi sevenlere güzel bir haber: Digitürk kanallarından Turkmax’ın adı ‘Turkmax Gurme’ olarak değiştirilerek yemek kanalına dönüştürüldü. 21. Kanalda yayın yapacak olan Turkmax Gurme, 3 Şubat’tan itibaren Türkiye’nin en iyi şeflerini, yerel ve düny...

Yeni Bir Yemek Kanalı Daha Yayına Başlıyor (5 Şubat 2014)

Yemek yapmayı ve seyretmeyi sevenlere güzel bir haber: Digitürk kanallarından Turkmax’ın adı ‘Turkmax Gurme’ olarak değiştirilerek yemek kanalına dönüştürüldü.

21. Kanalda yayın yapacak olan Turkmax Gurme, 3 Şubat’tan itibaren Türkiye’nin en iyi şeflerini, yerel ve dünya mutfağının birbirinden ilginç lezzetlerini izleyicilerle buluşturacak.

Turkmax Gurme’de mutfak ve yemek kültürü alanında tanınmış uzmanların ve sevilen yüzlerin sunumuyla ekrana gelecek programlarla, izleyiciler, 7 gün 24 saat canlı ve keyifli bir içerik bulma imkanına sahip olacak.

3 Şubat 2014 tarihinden itibaren yayında olacak Turkmax Gurme’de, The Dr. Oz Show, Gazeteci Nilay Örnek ile ‘Şehirli Sofralar’, Sedef’le Doğal Lezzetler, Arda Türkmen gibi sevilen programlarının yanı sıra, Maria Ekmekçioğlu, Kürşat Başar, Anıl İlter, Jess Molho, Eyüp Kemal Sevinç gibi alanında uzman isimlerin sunduğu yeni programlar da izleyici karşısında olacak.

24Kitchen’den sonra ikinci yemek kanalı

Yaklaşık bir yıl önce de Fox International Channels’ın yemek kanalı 24Kitchen yayına başlamıştı. 24Kitchen halen D-Smart, Teledünya ve Tivibu üzerinden yayınını sürdürüyor.