“VestPhone” Yerli Akıllı Telefon Yılsonunda!

Zorlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Nazif Zorlu, iPhone’dan daha ince telefon üreteceklerini açıkladı. Zorlu Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Nazif Zorlu, iPhone’dan daha ince telefon yapacaklarını söyledi. Bu açıklamasının ardından Zorlu için, “Apple...

“VestPhone” Yerli Akıllı Telefon Yılsonunda! (23 Mayıs 2013)

Zorlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Nazif Zorlu, iPhone’dan daha ince telefon üreteceklerini açıkladı.

Zorlu Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Nazif Zorlu, iPhone’dan daha ince telefon yapacaklarını söyledi. Bu açıklamasının ardından Zorlu için, “Apple’ın kurucusu merhum Steve Jobs’un yerini dolduracak” yorumları yapıldı.

İNSANSIZ HAVA UÇAĞI DA ÜRETTİLER

7’ncisi düzenlenen ‘Anadolu Markaları 2013 Yarışması’nda konuşan Zorlu, bu yılın sonunda smart telefonlarını piyasaya sunacaklarını açıkladı. “iPhone’dan daha incesini yapıyoruz” diyen Zorlu, şöyle devam etti: “Demek ki istenildikten sonra yapılabiliyor. Hiçbir zaman ‘yapamayız’ dememek lazım. Ben her işe korkarak ama cesaretle girmişimdir. Allah’tan sonra en fazla işimi kaybetmekten korkmuşumdur. O azimle çalışmışımdır. Hiçbir zaman da geldiğim yeri unutmamışımdır.” Üretimini üstlendikleri insansız hava araçlarını bu yılın sonunda teslim edeceklerini vurgulayan Zorlu, insansız hava uçaklarının üretiminin tamamen yerli, yazılım ve donanımlarının da kendilerine ait olduğunu ifade etti.

aHaber