Sosyalmedya.co’nun Tamamı Webrazzi Tarafından Satın Alındı

Bir süredir sürdürülen görüşmeler bugün atılan imzalarla son buldu ve sosyalmedya.co’nun tamamı tüm alt alan adları ve sosyal medya hesaplarıyla birlikte Webrazzi tarafından satın alındı. Fatih Güner ve sosyalmedya.co ekibi tüm devir işlemlerinin tamamlanmasının ardından, 1 ...

Sosyalmedya.co’nun Tamamı Webrazzi Tarafından Satın Alındı (24 Temmuz 2014)

Bir süredir sürdürülen görüşmeler bugün atılan imzalarla son buldu ve sosyalmedya.co’nun tamamı tüm alt alan adları ve sosyal medya hesaplarıyla birlikte Webrazzi tarafından satın alındı.

Fatih Güner ve sosyalmedya.co ekibi tüm devir işlemlerinin tamamlanmasının ardından, 1 Ağustos 2014 tarihinden itibaren site yönetimini bırakacaklar ve içerikle birlikte sosyalmedya.co’nun mevcut işleri Webrazzi tarafından yönetilecek.

Webrazzi, sosyalmedya.co’nun sahip olduğu kitleyi ve trafiği daha ileriye taşımak için çalışacağını açıkladı. Bunu yaparken de, içerik tarafında bazı yeni açılımlara gidileceği, iş modelleri konusunda da sahip olunan tecrübe ile yeni modeller uygulamayı düşündüklerini ve sosyalmedya.co’nun önümüzdeki dönemlerde “sosyal medya” odaklı içerikte pozisyonunu daha geniş kitlelere yayarak, güçlendireceklerini belirttiler.

Satın alma bedeli konusunda ise herhangi bir açıklama yapılmadı.