Online Ekspertiz Hizmeti İle Otomobil Alım Satımı Kolaylaştı

İnternet girişimleri hayatı kolaylaştırmaya devam ediyor. İşte bunlardan birisi de ikinci el otomobil alım-satımında online ekspertiz raporu hizmeti sunan ototespit.com Otomobil almaya karar verdiniz. Ancak şimdilik bütçeniz sıfır otomobil almaya yetmiyor. İkinci el bir otomobil bak...

Online Ekspertiz Hizmeti İle Otomobil Alım Satımı Kolaylaştı (16 Aralık 2013)

İnternet girişimleri hayatı kolaylaştırmaya devam ediyor. İşte bunlardan birisi de ikinci el otomobil alım-satımında online ekspertiz raporu hizmeti sunan ototespit.com

Otomobil almaya karar verdiniz. Ancak şimdilik bütçeniz sıfır otomobil almaya yetmiyor. İkinci el bir otomobil bakıyorsunuz ve günlerden bir gün internette ya da bir gazete ilanında özellik ve fiyatıyla gönlünüze göre bir araç buldunuz. Peki araç ne durumda, güvenilir mi? Gidip görmeniz gerekiyor. Daha geçen ay izin almıştınız, bu kez yine izin istediğinizde patronunuz ne der? İzin alsanız bile aslında bu konuda çok da uzman sayılmazsınız değil mi? Açıkçası, eksiksiz inceleyip değerlendirebileceğinizden de kuşkulusunuz!

İşte tam da bu noktada yardımınıza ototespit.com koşuyor…

Ototespit, İnternet üzerinden ya da başka bir ilan şekliyle bulduğunuz araçları sizin adınıza görevlendirdiği personeli ile aracın bulunduğu noktaya giderek, araç sahibi ile beraber en yakın yetkili servis’e gidip almayı düşündüğünüz aracın Ekspertiz Raporunu alıp mail/Fax ya da Kargo ile ulaştırarak zamandan kazanmanızı sağlıyor.

Risk Almadan Satın Al.! sloganı ile yola çıkan Ototespit.com, İstanbul’un 39 bölgesinde hizmet gösteren kurumsal servis ağı sayesinde, bulunduğunuz yerden “Online” hizmet kalitesiyle ekspertiz raporuna tık tıkla ulaşmanızı sağlıyor.

Online randevu sistemi

Piyasadan 2.el araç almak istediğinizde en büyük endişeniz, belki de uzman olmadığınız bir alanda duyduğunuz güven eksikliğidir. Satın almayı düşündüğünüz aracın ciddi bir kaza geçirmiş olması ya da mekanik arızası olması gibi teknik risklerden, aracın çalıntı olması, vergi borcu bulunması, hacizli veya rehinli olması gibi hukuki risklerden dolayı kaygı duyabilirsiniz. En önemlisi de zamanınızın kısıtlı ve aracın farklı illerde ve sizden uzak olmasıdır.

Ototespit.com tarafından Türkiye’de ilk kez geliştirilen kurumsal ekspertiz ağı sayesinde tüm bu risk ve endişelerden online olarak kurtulmanızı hedeflemektedir. Online hizmette müşteriler Türkiye’nin neresinde olursa olsun, İstanbul’da buldukları araçları sistem üzerinden online randevu alarak bildiriyor ve sonuçları da 2 saat içerisinde mail ya da web sitesi üzerinden almış oluyorlar.