Londra’da Bir Acayip Bilmece: Bu Adam Neden Tasmayla Dolaştırılıyor?

Bugün Londra’dan sosyal medyaya düşen görüntüler günün konusu oldu İngiltere’nin başkenti Londra’nın en işlek caddelerinden birinde bir kadının elinde tasmasıyla bir adamı köpek gibi gezdirmesi büyük şaşkınlık yarattı. Sosyal medyada yayınlanan fotoğraflarda, ...

Londra’da Bir Acayip Bilmece: Bu Adam Neden Tasmayla Dolaştırılıyor? (12 Nisan 2014)

Bugün Londra’dan sosyal medyaya düşen görüntüler günün konusu oldu

İngiltere’nin başkenti Londra’nın en işlek caddelerinden birinde bir kadının elinde tasmasıyla bir adamı köpek gibi gezdirmesi büyük şaşkınlık yarattı.

Sosyal medyada yayınlanan fotoğraflarda, İngiltere’nin başkenti Londra’daki Farrington semtinde sabah 8.30 sıralarında elinde kahvesiyle yürüyen genç bir kadın elinde tasmasıyla bir adamı emekler şekilde yürütürken görülüyor.

İşadamı ya da ofis çalışanı gibi giyimli olduğu gözlenen adam, işe gidenlerin şaşkın bakışları altında genç kadının boynuna geçirdiği tasmasıyla sokakta yürüyor. Caddede bulunanların fotoğraflarını çekerek sosyal medyaya aktardıkları görüntüler bir anda ülkede merak konusu oldu.

Bir halkla ilişkiler çalışması olduğundan şüphelenilen olayı Peta ve Agent Provocateur gibi hayvan hakları dernekleri de üstlenmedi.