LinkedIn’in Türkiye’deki Kullanıcı Sayısı 4 Milyonu Geçti

Çalışanların kişisel iş profillerini yansıtan hesaplarıyla katılıp – takip ettikleri, işletme, kariyer, insan kaynakları gibi işle ilgili içeriklerin paylaşıldığı sosyal ağ LinkedIn’in Türkiye’deki kullanıcılarına ilişkin son bilgiler a&cced...

LinkedIn’in Türkiye’deki Kullanıcı Sayısı 4 Milyonu Geçti (13 Nisan 2015)

Çalışanların kişisel iş profillerini yansıtan hesaplarıyla katılıp – takip ettikleri, işletme, kariyer, insan kaynakları gibi işle ilgili içeriklerin paylaşıldığı sosyal ağ LinkedIn’in Türkiye’deki kullanıcılarına ilişkin son bilgiler açıklandı.

300 milyondan fazla kullanıcısı bulunan LinkedIn’in Türkiye’deki kullanıcı sayısı da 4 milyon 300 bini aşmış durumda. En çok takip edilen şirketlerin başında ise Turkcell, Türk Hava Yolları ve ilginçtir LC Waikiki geliyor.

LinkedIn exclusive Türkiye satış ve pazarlama temsilcisi Publik tarafından paylaşılan infografikte, LinkedIn’in en hızlı büyüdüğü ülkenin Türkiye olduğu belirtilirken, en çok çalışılan alanın satış olduğuna ve en çok takip edilen şirketin ise Turkcell olduğuna yer verilmiş.

En çok çalışılan pozisyonlardan, en çok takip edilen şirketlere kadar bazı ilginç bilgileri aşağıda yer alan infografikte görebilirsiniz.