İşte Sonunda Kış Geliyor!

İstanbul’da yarın yağmur olasılığı yüksek. Cumartesi ara verebilecek, Pazar akşamından itibaren yeniden yağış ve soğuk hava. Yeni haftada sıcaklıklar 6-10 derece azalarak mevsim normallerine dönecek. Meteoroloji yetkilileri, yağışların Cuma günü kara dönüşeceğini açıkl...

İşte Sonunda Kış Geliyor! (22 Kasım 2013)

İstanbul’da yarın yağmur olasılığı yüksek. Cumartesi ara verebilecek, Pazar akşamından itibaren yeniden yağış ve soğuk hava. Yeni haftada sıcaklıklar 6-10 derece azalarak mevsim normallerine dönecek. Meteoroloji yetkilileri, yağışların Cuma günü kara dönüşeceğini açıkladılar.

Meteoroloji, Ege ve Batı Akdeniz kıyılarında kuvvetli Muğla ve Antalya’ nın kıyı kesimleri için çok kuvvetli yağış uyarısı yaptı. Sel, dolu ve hortum gibi olumsuzluklara karşı dikkatli olunması istendi.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden verilen bilgiye göre; yurdun batı kesimlerinde görülecek sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışların; bugün Muğla genelinde, gece saatlerinden itibaren ve yarın İzmir, Aydın, Muğla, Antalya ile Edirne ve Isparta’nın güneyi, Balıkesir’in batı ilçelerinde kuvvetli, Muğla ile Antalya’nın kıyı kesimlerinde çok kuvvetli ve yer yer şiddetli (51-100 kg/m²) olması beklendiği açıklandı.

Vatandaşların sel, su baskını, kuvvetli rüzgar ve kısa süreli fırtına, yıldırım, dolu, hortum oluşma riski gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olmaları istendi.

İŞTE 5 GÜNLÜK HAVA TAHMİNİ