Instagram’a Mesajlaşma Eklenmesi Whatsapp’ı Nasıl Etkileyecek?

  Instagram’a gelen önemli güncellemeyle birlikte artık kullanıcılar mesaj ve fotoğraflarını birbirlerine özel mesaj olarak gönderebilecek. Instagram dün itibariyle güncellendi. iOS ve Android platformu için gelen güncellemede milyonlarca kullanıcının beklediği özellik ...

Instagram’a Mesajlaşma Eklenmesi Whatsapp’ı Nasıl Etkileyecek? (13 Aralık 2013)

 

Instagram’a gelen önemli güncellemeyle birlikte artık kullanıcılar mesaj ve fotoğraflarını birbirlerine özel mesaj olarak gönderebilecek.

Instagram dün itibariyle güncellendi. iOS ve Android platformu için gelen güncellemede milyonlarca kullanıcının beklediği özellik nihayet kullanıma sunuldu. Artık Instagram’da çektiğiniz fotoğrafları ya da galerinizdeki fotoğrafları doğrudan Instagram’daki arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Hem fotoğraf hem de mesaj alışverişinin Instagram’a gelmesiyle birlikte Whatsapp’ta soğuk terler dökeceğe benziyor; çünkü Instagram artık salt fotoğraf paylaşma uygulaması olmaktan çıkmış durumda ve Whatsapp yerine de kullanılabilecek hale geldi.

150 milyondan fazla kullanıcıya sahip olan Instagram’ın bu özelliğinin Whatsapp’a kullanıcı kaybettirip kaybettirmeyeceğini zaman gösterecek.