Hafta Sonu Hava Nasıl Olacak?

Yağışlar kesiliyor ancak soğuk hava etkisini sürdürecek! Batı bölgelerde yağış etkisini kaybetti. Soğuk hava etkisini hafta sonuna kadar sürdürecek. Marmara’da hafta sonu havalar ısınacak.  Batı bölgeler, kuvvetli sağanak etkisi altına girecek. Pazar ve pazartesi günleri ...

Hafta Sonu Hava Nasıl Olacak? (30 Ocak 2014)

Yağışlar kesiliyor ancak soğuk hava etkisini sürdürecek!

Batı bölgelerde yağış etkisini kaybetti. Soğuk hava etkisini hafta sonuna kadar sürdürecek. Marmara’da hafta sonu havalar ısınacak.  Batı bölgeler, kuvvetli sağanak etkisi altına girecek. Pazar ve pazartesi günleri yağışlar etkili olacak.

Marmara’da salıdan itibaren sıcaklıkların kuzeyden itibaren etkili bir şekilde azalması bekleniyor.

Batı bölgeleri yüksek basıncın etkisiyle Batı Karadeniz’den başlayarak Marmara ve Kuzey Ege’de hafta boyu hatta önümüzdeki haftanın ilk günleri kuvvetli poyrazlar görülecek. Bu rüzgar yağışın etkisini azaltırken taşıdığı soğuk havayla sıcaklıkları daha da düşürecek.

İşte bölgelerimize göre 5 günlük haritalı hava tahmini:

BU FOTOĞRAFLAR BUGÜN ANTALYA’DA ÇEKİLDİ!

Hava sıcaklığının 23 dereceye kadar yükseldiği turizm kenti Antalya’da yağmurlu günlerin ardından güneşli bir gün yaşanıyor. Sabahın ilk ışıkları ile birlikte pırıl pırıl güneş ile karşılaşan turistler plajlara koştu.

Zirvesi karla kaplı Toros dağlarının hemen eteğindeki Konyaaltı Plajı’nda kimileri kumsala uzanıp güneş banyosu yaparken, kimileri de dalgalara aldırış etmeden saatlerce yüzdü. (DHA)