Günün Videoları

Haber kanalları ile internette güne damgasını vuran ve hiç beklenmedik anları yansıtan iki video Canlı yayında dalgalar muhabiri yere yıktı, haber yaparken kendisi haber oldu Fransız televizyon kanallarından birinin muhabiri canlı yayınlanan dış çekimde olumsuz hava...

Günün Videoları (22 Şubat 2015)

Haber kanalları ile internette güne damgasını vuran ve hiç beklenmedik anları yansıtan iki video

Canlı yayında dalgalar muhabiri yere yıktı, haber yaparken kendisi haber oldu

Fransız televizyon kanallarından birinin muhabiri canlı yayınlanan dış çekimde olumsuz hava koşullarını anlatan haber anonsu çekiyordu. Tam da dalgaların yüksekliğinden söz ederken bir anda arkasından gelen dev dalgaların altında kaldı. Bir süre sonra kalkıp sırılsıklam olarak haber anonsuna devam etti. İşte o anlar kameraya böyle yansıdı.

Yer yarıldı, yerin içine girdiler

Güney Kore’nin başkenti Seul’de bir çift apartmandan kaldırıma çıkıp adım atmaya başladılar. Daha birkaç adım atmışlardı ki kaldırımın bulundukları kısmı aniden çöktü. Çift bir anda kendilerini oluşan üç metrelik çukurun içinde buldu. Hemen arkalarındaki üçüncü bir kişi ise açılan çukurun içine düşmekten son anda kurtuldu. Çevredekiler yardıma koştu. Yaralanan çift çukurdan ancak 20 dakika sonra çıkarılabildi. Yaşanılan akıl almaz kaza anı güvenlik kamerasına yansıdı.