Günde 3 Litre Su İle Gelen Mucize Güzellik

  1 ay boyunca günde 3 litre su içen kadın 10 yaş birden gençleşti. Su mucizesi İngiltere’de yaşandı. İngiliz Daily Mail gazetesinin muhabiri Sarah Smith, sıra dışı bir olaya imza attı. Uzun süre baş ağrısı ve sindirim problemi yaşayan Smith’e doktorlar günde 3...

Günde 3 Litre Su İle Gelen Mucize Güzellik (5 Kasım 2013)

 

1 ay boyunca günde 3 litre su içen kadın 10 yaş birden gençleşti.

Su mucizesi İngiltere’de yaşandı. İngiliz Daily Mail gazetesinin muhabiri Sarah Smith, sıra dışı bir olaya imza attı. Uzun süre baş ağrısı ve sindirim problemi yaşayan Smith’e doktorlar günde 3 litre su içmesini tavsiye etti. Smith, su içmeye başlamadan önce yüzünün fotoğrafını çekti.

4 hafta sonra da tekrar yüzünü fotoğrafladı. Smith aradaki fark için, “42 yaşındayım. Ama 4 hafta önce 52 yaşında gibiyim. Hem cildim gençleşti hem de şikayetlerimden kurtuldum” dedi.

Kendisi de inanamadı

Ağız çevresindeki ve gözaltındaki kırışıklıklardan kurtulan Smith, yüzünün pürüzsüz olmasına da hayret ettiğini belirtti. Smith, yaşadığı değişikliği şöyle anlattı: “Dudaklarım bile buruş buruş görünüyordu. Gözaltı torbalarım gitti. Cildim daha gergin ve canlı görünüyor. Kilo verdim, belim inceldi. Su içmeye devam edeceğim.”