Gerçek kahve yapabilen cep telefonu geliştirildi!

İçine konulan ince kahve ve su kapsülleri ile bir dakikada gerçek kahve hazırlayabilen cep telefonu biçiminde taşınabilir mini kahve makinesi çok yakında satışa sunulacak Kahve tiryakisi hatta bağımlısıysanız bu güzel haber sizin için. Kahveyi...

Gerçek kahve yapabilen cep telefonu geliştirildi! (11 Mayıs 2017)

İçine konulan ince kahve ve su kapsülleri ile bir dakikada gerçek kahve hazırlayabilen cep telefonu biçiminde taşınabilir mini kahve makinesi çok yakında satışa sunulacak

Kahve tiryakisi hatta bağımlısıysanız bu güzel haber sizin için. Kahveyi çok seviyorsanız ve gün içinde içmediğiniz zaman eksikliğinizi hissediyorsanız bu cihaz tam size göre!

Hani bazı günler öyle farklı mekanlarda ve yoğun tempoda geçer ki, bir kahve içme fırsatınız bile olmayabilir. Ancak canınız çeker yine de ve ‘Ah şimdi bir fincan kahve olsaydı!’ diye içinizden geçer.

İşte Napoli Merkezli Smart K şirketi tarafından geliştirilen “Mokase” tam da bu anlarda imdadınıza yetişecek harika bir buluş.

Mokase, içerisinde bir içecek kapsülü tutan, ısıya dayanıklı ve aynı zamanda ısı geçirmez bir telefon kabı diyebiliriz. Kullanıcının, içeceği ısıtmak ve uygulamak için sadece bir düğmeyi basması yeterli oluyor. Uygulama her seferinde, bir dakika içerisinde bir bardak kahveniz içime hazır hale geliyor.

İçerisine koyacağınız kapsülleri kahve zevkinize göre seçebiliyorsunuz. Dilerseniz süt de ekleyebiliyorsunuz. Makine ile birlikte tüm bunlar, çantanıza rahatlıkla sığabilecek özel bir kutunun içerisinde yer alıyor.

Smart K firmasının yöneticileri, 'Mokase, ne zaman istersen tek bir gofretle basit bir espresso kahvesi tedarik eden ilk çoklu kullanım kapağıdır ve akıllı telefonunuzu benzersiz kılar. İyi bir fincan kahve içmek isteyip de, Starbucks gibi kahve dükkanlarına uğrayacak vaktinizin olmadığı durumlarda Mokase elinizin altındaki vazgeçilmez yardımcınız olacak” diyor.

Buraya kadar her şey iyi güzel de, fiyatı şimdilik hiç de ucuz değil. 335 TL çıkış fiyatıyla ön sipariş alımına başlandı.