Dünya ‘Viral Ötesi’ Bu Reklam Kampanyasını Konuşuyor!

Bütün Hollywood yıldızları maden işçileri için birleşti. Hollywood’dan Urallar’a dostluk eli uzandı. Rusya’nın 139 bin nüfuslu bir maden kasabasında çıkan yerel gazete, dünyaca ünlü Hollywood yıldızlarının yer aldığı bir reklam kampanyası düzenledi. Photo...

Dünya ‘Viral Ötesi’ Bu Reklam Kampanyasını Konuşuyor! (26 Eylül 2013)

Bütün Hollywood yıldızları maden işçileri için birleşti. Hollywood’dan Urallar’a dostluk eli uzandı.

Rusya’nın 139 bin nüfuslu bir maden kasabasında çıkan yerel gazete, dünyaca ünlü Hollywood yıldızlarının yer aldığı bir reklam kampanyası düzenledi.

Photoshop değil gerçek!

Rusya’da 139 bin nüfuslu bir ilçede çıkan yerel gazete reklam kampanyasında Hollywood ünlülerine yer verdi. Sosyal medyada çok konuşulan fotoğraflar, ilk bakışta foto montaj gibi görünse de aslında gerçek.

Amatör ruhla profesyonel başarı!

Dünyaca ünlü Hollywood yıldızları, Rusya’nın 139 bin nüfuslu bir ilçesinde çıkan yerel gazetenin reklamını yapıyor. Richard Gere, Angelina Jolie, Johny Depp, Harrison Ford gibi ünlü sinema oyuncuları, Urallar’daki Çelyabinsk bölgesine bağlı Kopeysk ilçesinde, “madenci gazetesi” olarak bilinen “Kopeysk Worker”ı okurken görünüyor.

Çalışma dört yılda tamamlanmış

Kopeysk Worker’ın genel yayın yönetmeni Dmitry Sogrin’in verdiği bilgiye göre, projeye destek veren Amerikalı gazeteciler Jack Tewksberry ve Ali Sar, dört yıl boyunca gazetenin son sayısı ile birlikte fotoğraflarını çekebilmek için Hollywood yıldızlarının soyunma odaları önünde adeta nöbet tutmuşlar. Bu “sempatik” reklam kampanyasına bir kare fotoğrafla destek olmaları, işçilerle-emekçilerle dayanışmaları için Hollywood yıldızları ikna etmişler. Ünlü sanatçılar da bu alçakgönüllü ve sempatik isteği geri çevirmemişler, Güney Urallar’a sevgilerini göndererek poz vermişler.

Bu daha başlangıç!

İlçenin belediye başkanı ise, “Hollywood’da da tanıdıklarımız var, bu daha başlangıç” açıklamasını yaptı.

Amanda Seyfried

Angelina Jolie

Bruce Willis

Denzel Washington

Emma Watson

Harrison Ford

Helen Mirren

Johnny Depp

Justin Timberlake

Kate Hudson

Kate Winslet

Leonardo DiCaprio

Matt Damon

Naomi Watts

Richard Gere

Steven Spielberg

Tom Hanks