CHP’den İstanbul’da Gövde Gösterisi

İstanbul’da CHP Lideri Kılıçdaroğlu ve İBB Adayı Sarıgül’e yoğun ilgi ve sevgi gösterisi Saat 12.00 de Atatürk Havalimanı’na inen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, açılışını yapacağı partisinin 4. Levent’teki yeni binasının önüne 5 saatte gelebildi. Kılı...

CHP’den İstanbul’da Gövde Gösterisi (29 Aralık 2013)

İstanbul’da CHP Lideri Kılıçdaroğlu ve İBB Adayı Sarıgül’e yoğun ilgi ve sevgi gösterisi

Saat 12.00 de Atatürk Havalimanı’na inen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, açılışını yapacağı partisinin 4. Levent’teki yeni binasının önüne 5 saatte gelebildi. Kılıçdaroğlu’nun konvoyunun önü E5 karayolunda sık sık yurttaşlar tarafından kesildi.

Miting olmamasına rağmen, parti binası önünde toplanan binlerce kişi saatlerce beklemek zorunda kaldılar ama kimse dağılmadı. Büyükdere Caddesi, biranda 360 derecelik ilginç bir açık hava toplantısı alanına dönüştü ve yukarıdaki panoramik fotoğraf ortaya çıktı.

Ancak saat 17.00 de Levent’e gelebilen Kılıçdaroğlu, kendisini bekleyen kalabalığa bir konuşma yaparak, gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu. Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayı Mustafa Sarıgül’ü tanıttı.

Böylece, CHP 30 Mart 2014’teki yerel seçim için İstanbul kampanyasını da resmen başlatmış oldu. Bugün açılan parti binası CHP İstanbul Seçim Merkezi olarak kullanılacak.

Toplanan kalabalığın arasında çok sayıda başörtülü ve türbanlı kadının da bulunması dikkat çekti.

Fotoğraflar Twitter’dan derlenmiştir.