Caz Korosu Yeniden…

2007’den bu yana önce BUMK ve daha sonra da Boğaziçi Caz Korosu ile yolu kesişen herkes bu akşamki özel gecede bir araya geliyor. Sadece müzik değil başka sürprizler de var, kaçırmayın! 2007 yılından bu yana şef Masis Aram Gözbek yönetiminde müzikal yolculuğunu sürdüren ve ...

Caz Korosu Yeniden… (11 Nisan 2014)

2007’den bu yana önce BUMK ve daha sonra da Boğaziçi Caz Korosu ile yolu kesişen herkes bu akşamki özel gecede bir araya geliyor. Sadece müzik değil başka sürprizler de var, kaçırmayın!

2007 yılından bu yana şef Masis Aram Gözbek yönetiminde müzikal yolculuğunu sürdüren ve her geçen gün başarılarına bir yenisini ekleyen Boğaziçi Caz Korosu, ‘Caz Korosu Yeniden’ adını taşıyan özel bir geceyle koronun serüvenine eşlik eden herkesi bir araya getiriyor.

Pek çok sürpriz ve kokteyl eşliğinde gerçekleşecek gecede 2007’den 2014’e kadar koroda şarkı söylemiş tüm kadrolar kendine has repertuvarları, tat ve tınılarıyla sahne alacak, koronun en sevilen şarkılarını seslendirecek.

Sadece davetlilere açık olacak ama her dakikası projenin resmi sitesi www.cazkorosuyeniden.com, Paylas.com ve sosyal medya üzerinden paylaşılacak etkinlik, koronun dev arşivinden seçilen video ve fotoğraflarla, tüm katılımcıları zamanda yolculuğa çıkaracak.

İki dünya şampiyonluğu başta olmak üzere uluslararası birçok yarışma ve festivaldeki başarısını disipline, özveriye ve vefaya borçlu olan Boğaziçi Caz Korosu, bu özel geceyi ve sonrasında oluşturulacak mezunlar platformunu 2012 yılında aralarından ayrılan çok sevgili arkadaşları Güniz Bilge’ye ithaf edecek.

En unutulmaz anıların paylaşılacağı gibi, üzerine yenilerinin de ekleneceği bu keyifli buluşma bu akşam saat 20.30′da gerçekleşiyor.

Buluşmayı canlı takip etmek için:

www.cazkorosuyeniden.com
twitter.com/CazKoroYeniden
#cazkorosuyeniden