Aşkını Facebook Messenger ile ilan et ve onu cezbet!

Facebook Messenger için ilk ‘çöpçatan’ reklam filmini yayınladı Sosyal ağlarda her gün yeni bir mesajlaşma uygulaması hizmete sunuluyor. Alternatif çok olunca da paylaşım siteleri kendi özel uygulamalarını tutundurmaya çalışıyorlar. Bunlardan biri de Facebook. Yayınladığı...

Aşkını Facebook Messenger ile ilan et ve onu cezbet! (20 Ekim 2014)

Facebook Messenger için ilk ‘çöpçatan’ reklam filmini yayınladı

Sosyal ağlarda her gün yeni bir mesajlaşma uygulaması hizmete sunuluyor. Alternatif çok olunca da paylaşım siteleri kendi özel uygulamalarını tutundurmaya çalışıyorlar.

Bunlardan biri de Facebook. Yayınladığı ilk video filminde tema olarak ‘çöpçatanlığı’ seçmiş.

 “Nasıl daha iyi ‘seni seviyorum’ diyebilirsin? Messenger, videolar, çıkartmalar, resim, ses ve metin ile sevgiline daha iyi bir şeyler söylemene olanak sağlar”

Facebook Messenger’da diğer benzeri mesajlaşma uygulamalarından farklılaştıran önemli bir özellik yok. Ancak şirket kullanıcılarına sadece mobil üzerinde ikinci, ayrı bir mesajlaşma uygulamasını indirmek için özendirmeye çalışıyor olabilir. Ayrıca son zamanlarda gençler arasında yitirdiği popülaritesini de yeniden kazanmayı hedefliyor gibi görünüyor. İşin ilginç bir yanı da 1 milyar dolara satın aldığı WhatsApp’a karşın böyle bir kampanyaya başlamış olması.