Almanya’daki G7 Zirvesi’nde Yaşanılan ‘Gizli Aşk’ Ortaya Çıktı!

G7 liderlerinin geçen hafta toplandığı Almanya’nın Bavyera eyaletinde gerçekleştirilen zirve sırasında polisin, bölgede geniş çaplı bir ‘aşk operasyonu’ düzenlediği ortaya çıktı. Krun kentindeki Elmau Sarayı’nda toplanan lid...

Almanya’daki G7 Zirvesi’nde Yaşanılan ‘Gizli Aşk’ Ortaya Çıktı! (12 Haziran 2015)

G7 liderlerinin geçen hafta toplandığı Almanya’nın Bavyera eyaletinde gerçekleştirilen zirve sırasında polisin, bölgede geniş çaplı bir ‘aşk operasyonu’ düzenlediği ortaya çıktı.

Krun kentindeki Elmau Sarayı’nda toplanan liderleri korumak için görevlendirilen 22 bin polis, zirvenin düzenlendiği 2 gün boyunca aslında bir yandan da ‘çok daha hayırlı bir iş’ için uğraştı. Kent sakinlerinden bir kadın, Bavyera polisiyle iletişime geçip 16 yaşındaki kızının aşk acısını anlattı.

'O Kadar Aşık ki Ayakları Yerden Kesildi'

Kızının evlerinin hemen önünde görev yapan bir polis memuruna âşık olduğunu ama telefon numarasını bir türlü alamadığını söyleyen anne, 'aşktan ayakları yerden kesilen' kızının 'kara sevdadan yatağa düşmemesi' için söz konusu polisin bulunmasını istedi.

Aşkı Tek Taraflı Kaldı

Bavyera polisi ise anneyi kırmayıp deyim yerindeyse bir ‘insan avı’ başlattı. Zirve’de güvenliği sağlamak için Almanya’nın dört bir yanından gelen binlerce polis Bavyera’da görev yapmış, zirve bitince de kendi bölgelerine dönmüşlerdi. Bavyera Emniyeti, Facebook'taki resmi hesabında yayınladığı iletiyle bahsi geçen polis memurunun kendilerine ulaşmasını istedi. Paylaşım tam 30 bin kez tıklandı.

 

(function(d, s, id) {  var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0];  if (d.getElementById(id)) return;  js = d.createElement(s); js.id = id;  js.src = “//connect.facebook.net/tr_TR/sdk.js#xfbml=1&version=v2.3”;  fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, ‘script’, ‘facebook-jssdk’));

Und, sonst so…..? Die Tochter einer Anwohnerin im Einsatzraum hat sich in einen Kollegen (NRW) verguckt. Die Mama hat…

Posted by Gewerkschaft der Polizei Bayern – G7-Gipfel on 9 Haziran 2015 Salı

Çabalar sonuç verdi ve sonunda aranan polis memuru bulundu. Ama hikâye genç kız açısından mutlu sonla bitmedi.

Zaten kız arkadaşı olan polis memuru, genç kızı kendisiyle Facebook’tan arkadaş olmakla yetinmek zorunda bıraktı.

Bu arada gelen bazı tepkiler üzerine de Polis Teşkilatı, ‘Memurlarımızın görevdeyken flört etmeleri kurallara aykırı değildir’ açıklaması yaptı.