900 TL Maaşlı Güvenlik Görevlisi 7 Milyon Euro İle Kayıplara Karıştı

Gaziantep’te bir güvenlik görevlisi çalıştığı bankaya ait 7 milyon Euro’yu alarak kayıplara karıştı. 7 milyon euroyu taşıyan güvenlik görevlisinin ortalama 900 TL maaş aldığı öğrenildi. Edinilen bilgiye göre, olay, İncilipınar Mahallesi’nde meydana geldi. İddi...

900 TL Maaşlı Güvenlik Görevlisi 7 Milyon Euro İle Kayıplara Karıştı (29 Mart 2013)

Gaziantep’te bir güvenlik görevlisi çalıştığı bankaya ait 7 milyon Euro’yu alarak kayıplara karıştı. 7 milyon euroyu taşıyan güvenlik görevlisinin ortalama 900 TL maaş aldığı öğrenildi.

Edinilen bilgiye göre, olay, İncilipınar Mahallesi’nde meydana geldi. İddiaya göre, Muammer Aksoy Bulvarı üzerinde ki bir bankada güvenlik görevlisi olarak çalışan M.V. ve beraberindeki arkadaşı içinde 7 milyon Euro bulunan araçta merkez şubesine geldi.

Burada ismi öğrenilemeyen güvenlik grevlisi araçtan inerek bankaya girdi. Bu sırada araçta kalan M.V.’nin para yüklü araçla birlikte bankadan ayrıldığı ileri sürüldü. Durumun polise bildirilmesi üzerine olayla ilgili soruşturma başlatıldı. Polis bölgedeki güvenlik kameraları ve MOBESE kayıtlarını incelemeye aldı.

İHA