30. yılını kutlayan Mavi Catering’ten unutulmaz ‘plaj düğünleri’

30 yıldır klasikleşmiş menülerinin yanı sıra, dünya mutfağından çeşitli tatlardan oluşturduğu efsane menüleriyle dostlarının özel günlerinde yanlarında olan Mavi Catering, müşterilerine yaz mevsimine özel plaj düğünleri organizasyon...

30. yılını kutlayan Mavi Catering’ten unutulmaz ‘plaj düğünleri’ (11 Ağustos 2016)

30 yıldır klasikleşmiş menülerinin yanı sıra, dünya mutfağından çeşitli tatlardan oluşturduğu efsane menüleriyle dostlarının özel günlerinde yanlarında olan Mavi Catering, müşterilerine yaz mevsimine özel plaj düğünleri organizasyonları da sunuyor.

Mavi İkram ve Ziyafet Organizasyonu şirketinin sahibi Ergin Merter, 30 yıldır mahalle kasaplarını bırakmadan, ilk hizmet günlerinden itibaren değişmeyen aşçılarıyla, sürekli yenilenen ikram dünyasını takip ederek, ihtiyaç duyulan ve aranılan damak tadını keyifle sunmaya devam ettiklerini söylüyor.

Merter ayrıca titiz ve özenle çalışan ekibinin, temizlik standartlarını görmek isteyen değerli misafirlerine mutfaklarını her an açık tuttuklarını da belirtiyor. ISO 2022 Kalite ve Tarım Bakanlığı Üretim belgeleri ile birlikte, müşterilerinin kendi ikramlarında misafir olabilmenin rahatlığını yaşadıklarını da ekliyor.

Plaj Düğünleri

Mavi Catering, plaj düğünü gibi kurulu düzeni olmayan mekanlarda da, gerekli ekipmanlar ve yetkin personeli ile en özel, en mutlu gününüzün tadını çıkartmanızı sağlamaya ve değerli misafirlerinizi ağırlamaya devam ediyor.