Victoria’s Secret Avrupa’ya Taşındı

Victoria's Secret Fashion Show 2014 ilk kez New York yerine Londra'da Earls Court'ta gerçekleşti. Dünyaca ünlü kesme kristal ve moda mücevheri markası Swarovski sponsorluğunda bu yıl ilk kez Londra'da gerçekleştirilen ünlü Victoria&rsq...

Victoria’s Secret Avrupa’ya Taşındı (4 Aralık 2014)

Victoria's Secret Fashion Show 2014 ilk kez New York yerine Londra'da Earls Court'ta gerçekleşti.

Dünyaca ünlü kesme kristal ve moda mücevheri markası Swarovski sponsorluğunda bu yıl ilk kez Londra'da gerçekleştirilen ünlü Victoria’s Secret Defilesi aynı zamanda muhteşem bir müzik ziyafetine dönüştü.

2 Aralık 2014'te Earl's Court Gösteri Merkezi'nde gerçekleştirilen ve yalnızca davetlilerin katıldığı göz alıcı defile Victoria’s Secret ve Swarovski arasındaki ilham verici ortaklığın on ikinci yılına damgasını vurdu.

Dünyanın en seksi moda şovunda 40 model podyumda yürüdü. Şovun ana teması 'Diverse' yani 'Çeşitli' olarak seçildi.

Taylor Swift, Ed Sheeran ve Ariana Grande şova şarkıları ile renk kattı. Brezilyalı modeller, Adriana Lima ve Alessandra Ambrosio 2 milyon dolar değerindeki 'Fantasy Bra' sutyenlerle yürüdüler. Geçen yıl Candice Swanepoel'in taşıdığı sutyen ise 10 milyon dolar değerindeydi.

39 çift özel tasarım kanat kullanıldı. 18 karat altından yapılan kanadı ünlü model Karlie Kloss taşıdı. 150 bin adetten fazla Swarowski kristal kullanıldı. Sahne arkasında 25 makyöz, 25 kuaför, 9 manikürcü hazır bulundu.