Saati 80 Dolara Profesyonel Sarılma!

‘Anne şefkatini özleyen’ yetişkinler için kucaklama hizmeti veren bir şirket kuruldu! Öncelikle bu haber ‘Zaytung’ değil gerçek! Kucaklaşmak ya da birine sarılmak için para ödeyen olur mu diye düşünebilirsiniz ancak ilgi gösterenler de varmış. New York’ta Ali C. adlı...

Saati 80 Dolara Profesyonel Sarılma! (20 Şubat 2014)

‘Anne şefkatini özleyen’ yetişkinler için kucaklama hizmeti veren bir şirket kuruldu!

Öncelikle bu haber ‘Zaytung’ değil gerçek! Kucaklaşmak ya da birine sarılmak için para ödeyen olur mu diye düşünebilirsiniz ancak ilgi gösterenler de varmış.

New York’ta Ali C. adlı bir kadın, saati 80 dolara kucaklaşma, sarılma hizmet veren bir şirket kurdu. ‘Hizmet’, Amerika’nın saygın medya kuruluşlarında da ‘haber değeri’ buldu.

Sekssiz dokunma!

‘Kucaklayıp sarılacağım peki ya sonra?..’ Sonrası yok işte, hizmet buraya kadar! En fazla ‘kardeş kardeş’ uyuyabiliyorsunuz. Bu ilginç hizmeti veren şirketin kurucusu Ali C. verdiği hizmetin kucaklaşmadan öteye gitmeyen bir iş olduğunu önemle vurguluyor.

Satın alan kişilere, bu hizmetin ‘seks içermediğine’ ilişkin bir sözleşme imzalatılıyor ve böyle bir girişim olması durumunda ağır yaptırımların kabul edileceğinin onayı alınıyor.

New York Daily News gazetesinin haberine göre, Kasım ayında kurulan şirket müşterilerine Manhattan’daki bir dairede ev sahipliği yapıyor.

Sevgi ve enerji beslemesi

Ali C., sakinleştirici slow spa müziği eşliğinde verilen hizmette en popüler tercihin ‘kaşık pozisyonu’ olduğunu söylüyor. Hafif hafif okşamalar da hizmete dahil. Ali, bu durumda cinsel uyarılmaların doğal olduğunu ancak cinsel ilişkinin kesinlikle yasak olduğunu belirtiyor ve ekliyor: “Amacım cinsel birleşim odaklanmasından arındırılmış bir rahatlama, sevgi ve enerji beslemesidir.”

Meraklıları için bu ilginç girişimcinin adı Ali ama cinsiyeti kadın. Uyruğu konusunda ise bir bilgi yok.

Ali’nin bu konuda tek girişimci olduğunu iddia etmesine karşın, New York, San Francisco, California, Rochester gibi kentlerde “sarılma makinesi” sloganıyla benzer hizmetleri veren kişi ve şirketlerin olduğu belirtiliyor.