Mucize Bir Kurtuluş Daha Kameraya Yansıdı

Çarpışma sonucu içinde bulunduğu araçtan karayoluna fırlayan 1 yaşındaki kız çocuğun mucizevi kurtuluşu saniye saniye kameralara yansıdı. Görüntülere göre, Rusya’da, Moskova ile Ufa’yı birbirine bağlayan karayolunda meydana gelen olayda, adı açıklanmayan sürücü...

Mucize Bir Kurtuluş Daha Kameraya Yansıdı (25 Ocak 2013)

Çarpışma sonucu içinde bulunduğu araçtan karayoluna fırlayan 1 yaşındaki kız çocuğun mucizevi kurtuluşu saniye saniye kameralara yansıdı.

Görüntülere göre, Rusya’da, Moskova ile Ufa’yı birbirine bağlayan karayolunda meydana gelen olayda, adı açıklanmayan sürücü, önündeki aracı geçmek için birden hızını artırdı. Ancak yağış ve kar nedeniyle hem yer yer buzlanan hem de ıslak olan yol yüzünden aracın kontrolünü kaybetti. Sağa sola yalpalamaya ve geri geri gitmeye başlayan araç, o sırada geçmekte olan bir kamyonun kasasına çarptıktan sonra durabildi.

Çarpışma anında, arka koltukta, bebek koltuğuna yada emniyet kemerine bağlı olmadan oturan 1 yaşındaki kız çocuğu, araçtan fırlayarak TIR’ların seyir halinde olduğu otoyol şeridine düştü. Çarpışmadan hemen sonra gelen bir TIR bebeğin yanı başından geçerken, talihsiz bebek bir kez daha mutlak bir ölümden döndü. Bebeğin araçtan fırladığını sonradan fark eden sürücü, başka bir TIR’ın daha yaklaştığı sırada araçtan inerek, bebeği otoyoldan aldı. Bebeğin mucizevi kurtuluşu başka bir TIR’ın yol kamerasına böyle yansıdı. (DHA)