Instagram’da Hızla Yayılan Yeni Moda

Sosyal medyada ilk kez yararlı sayılabilecek bir akım moda oldu. Konusu ise tarz sahibi, çekici entelektüel erkekler! Instagram’da Şubat ayı başında açılan ‘Hot Dudes Reading‘ hesabı bir anda çığ gibi büyüyerek ‘fenomen’ ol...

Instagram’da Hızla Yayılan Yeni Moda (4 Mart 2015)

Sosyal medyada ilk kez yararlı sayılabilecek bir akım moda oldu. Konusu ise tarz sahibi, çekici entelektüel erkekler!

Instagram’da Şubat ayı başında açılan ‘Hot Dudes Reading‘ hesabı bir anda çığ gibi büyüyerek ‘fenomen’ oldu.

Hesap iki haftadan kısa süre içinde sadece 13 (yazıyla da on üç) post paylaşımıyla yaklaşık 150 bin kişi tarafından takip edildi. En popüler mobil görsel paylaşım uygulaması Instagram’da 1 Şubat’ta açılan HotDudesReading’de New York metrosunda kitap okuyan çekici erkeklerin fotoğrafları paylaşılmaya başlandı.

Hesabı yöneten kişi bundan sonraki fotoğrafları @hotdudesreading’in etiketlendiği karelerden ya da kendisine gönderilen e-postalardan seçileceğini duyurdu.

Hesabı açan kişi bu kadar popüler olacağını önceden tahmin etmiş miydi bilmiyoruz ama belki İngiltere Başbakanı David Cameron’un önceki yıl internette yayınlanan ve çok tutulan, sabah işe metroyla giderken ayakta gazete okuduğu ünlü fotoğraftan esinlenmiş olabilir.

Hayırlı olsun. Umarız Türkiye’de de tutulur da kitap okuma alışkanlığı yaygınlaşır. Kızlar laf aramızda, kitap okuyan erkek iyidir!

Metroda bir başbakan! İngiltere Başbakanı David Cameron, metro ile işe giderken ayakta gazete okuyor.