Dünya 9 Yaşındaki Bu Kızı Konuşuyor!

Hollanda’daki yetenek yarışmasına katılan Amira Willighagen, olağanüstü sesiyle büyüleyici bir performans sergiledi. Hollanda’da televizyonlarında yayınlanan ‘Holland’s Got Talent’ isimli yetenek yarışmasına katılan 9 yaşındaki kız, performansıyla jüri ve seyirciler...

Dünya 9 Yaşındaki Bu Kızı Konuşuyor! (1 Kasım 2013)

Hollanda’daki yetenek yarışmasına katılan Amira Willighagen, olağanüstü sesiyle büyüleyici bir performans sergiledi.

Hollanda’da televizyonlarında yayınlanan ‘Holland’s Got Talent’ isimli yetenek yarışmasına katılan 9 yaşındaki kız, performansıyla jüri ve seyircileri şaşkına çevirdi. İnternete yüklenen videosu 5 günde 10 milyona yakın tıklama alırken, izleyenler büyüleniyor.

Katıldığı yetenek yarışmasında sahneye çıktığı anda Willighagen’in yaşının küçük olması nedeniyle fazla bir beklenti içine girmeyen jüri üyeleri ve izleyenler, 9 yaşındaki kız şarkı söylemeye başladığı anda büyük bir şaşkınlık yaşadı. Bir opera parçası olan ‘o mio babbino caro’ adlı eseri seslendiren küçük kız muhteşem sesiyle büyüleyici bir performans sergiledi. İzleyenler, nasıl olup da böylesine bir sesin 9 yaşındaki bir kızdan çıktığına inanamadılar.

Ayakta Alkışlandı

Salonda bulunan izleyiciler ve jüri üyeleri şaşkınlıklarını gizleyemezken şarkının sonunda yetenekli küçük kız ayakta alkışlandı.