Dönüş, Gidiş Kadar Zor Olmadı

9 günlük uzun bir bayram tatilinin daha sonuna gelindi. Tatilin uzun olması nedeniyle, tatilciler dönüşlerini son güne bırakmadıklarından bugün otoyollar önceki bayram bitimlerine göre sakindi. Ne TEM otoyolu ne de Yalova Topçular feribot iskelesinde beklenilen kuyruklar oluşmadı, d...

Dönüş, Gidiş Kadar Zor Olmadı (20 Ekim 2013)

9 günlük uzun bir bayram tatilinin daha sonuna gelindi.

Tatilin uzun olması nedeniyle, tatilciler dönüşlerini son güne bırakmadıklarından bugün otoyollar önceki bayram bitimlerine göre sakindi. Ne TEM otoyolu ne de Yalova Topçular feribot iskelesinde beklenilen kuyruklar oluşmadı, dönüş çilesi yaşanmadı. Sadece İstanbul Esenler Otogarı’nda her zaman olduğu gibi yoğunluk yaşandı.

İstanbul Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü’nden alınan bilgiye göre, 8 gün içerisinde İstanbul’dan Anadolu’ya 2 milyon 270 bin araç geçerken, yine bu süre içinde Anadolu’dan İstanbul’a da 1 milyon 13 bin 980 araç giriş yaptı.

Tatil Sonrası Hava Güzel

Son olarak da, tatil bitiyor diye üzülenlere bir teselli haberimiz var. Önümüzdeki hafta ortasına kadar yurt genelinde yağış beklenmiyor ve hava sıcaklıkları da 20 derecenin üzerinde olacak.