LinkedIn’e güçlü bir rakip geldi

ripple linkedine rakip yeni is sitesi LinkedIn’e güçlü bir rakip geldi

Tinder'ın eski çalışanları, Linkedin ile büyük benzerlikler gösteren Ripple isimli yeni bir uygulama geliştirdi

Popüler çöpçatanlık uygulaması Tinder'ın eski çalışanları, iş dünyasındaki kişilerin iletişim kurmasını sağlayan kariyer sitesi LinkedIn'e rakip olacak kendi uygulamalarını internette kullanıma sundu.

ripple ryan ogle ceo LinkedIn’e güçlü bir rakip geldi

Eski CTO Ryan Ogle'ın önderliğinde çalışmalarına başlayan ekip Ripple adlı benzer alanda hizmet verecek uygulamalarını kullanıma sundu.

LinkedIn'in iş bulma konusuna odaklandığını ve bu nedenle iş dünyasının diğer konularına çözüm getiremediğini savunan Ogle, Ripple'ın sadece yetenek avcılarının çalışan aradığı bir platform değil çalışanların sorunlarını tartışabildiği ve ortak çözümler bulabilecekleri bir yer olacağı iddiasında.

ripple 1 LinkedIn’e güçlü bir rakip geldi

LinkedIn'in masaüstü platformu olarak serüvenine başladığının altını çizen Ogle, mobil dünyada çalışanlara daha iyi hizmet verebilecekleri iddiasında.

ripple kurucu takim LinkedIn’e güçlü bir rakip geldi

Yeni sitenin, Ethereum ve Litecoin'i geride bırakarak piyasa değeri Bitcoin’e yaklaşan ve sanal para piyasasının yeni gözdesi haline gelen kripto para birimi Ripple ile aynı adı taşıması ise kafaları karıştırıyor.

ripple linkedine rakip geldi LinkedIn’e güçlü bir rakip geldi

ABD merkezli Microsoft, 2016 yılında teknoloji dünyasındaki en büyük satın almalarından birini gerçekleştirerek LinkedIn'i bünyesine katmıştı. Teknoloji devi Microsoft bu kapsamda 26.2 milyar dolar ödeme yapmıştı.

Yorum Yaz